I NIEDZIELA ADWENTU – 2.12.2018r.

 1. Rozpoczynamy dzisiaj rekolekcje adwentowe w naszej parafii, które prowadzi o. Mariusz Simonicz. Plan rekolekcji dostępny jest na tej stronie.
 2. Msze święte roratne od czwartku będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00.
 3. W przedsionku kościoła członkowie grup modlitewnych rozprowadzają opłatki wigilijne, świece Caritas oraz kalendarze na 2019 rok. Dochód z opłatków przeznaczony jest na dalszą budowę kościoła, a ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
 4. Dziękujemy panom ze Wspólnoty Czeladników św. Józefa za przygotowanie wieńca adwentowego. Dziękujemy ks. Igorowi i młodzieży z chóru “Faustinum” za przygotowanie dekoracji ołtarza na adwent.
 5. W poniedziałek o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia i Apostolstwa Dobrej Śmierci w dolnej sali kościoła. We wtorek (4.XII) o godz. 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 6. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek: o godz.17:00 kandydaci i ministranci, o godz.19:00 lektorzy i ceremoniarze.
 7. Spotkanie formacyjne wspólnoty Bożego Miłosierdzia odbędzie się w piątek 7. grudnia po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy chętnych do poznawania tajemnicy Bożego Miłosierdzia.
 8. W sobotę 8. grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00. Na Mszy św. o godz. 18:00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają medaliki z Najświętszą Maryją Panną.
 9. W niedzielę 9. grudnia po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 11. Już dziś o 15:30 zaczynają się w naszej parafii spotkania dla małżeństw “Randka Małżeńska”. Szczegóły na plakacie.