II NIEDZIELA ADWENTU – 9.12.2018r.

1. Osoby z grup modlitewnych w przedsionku kościoła rozprowadzają opłatki wigilijne, świece Caritas. Dochód z opłatków przeznaczony jest na dalsze prace w naszym kościele, a ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  2. Tradycyjnie w II niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to dzieło składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona dziś przed kościołami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do naszych braci w wierze żyjących za wschodnią granicą naszego kraju.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. We wtorek 11. grudnia o godz. 17:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza to decide what to do.
  5. W okresie Adwentu Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy będzie odprawiana w środy o godz. 17:45.
  6. Za tydzień zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  7. Katolicka wspólnota Płomień Pański zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, która celebrowana będzie w najbliższy piątek, 14. grudnia o godz. 18:00 w parafii Świętej Rodziny. Modlitwę poprowadzi oraz nauczanie na temat grzechu nieczystości wygłosi o. Emilian Gołąbek, franciszkanin, proboszcz parafii św. Alberta Wielkiego na Sołtysowicach. Dzisiaj po każdej Eucharystii są rozprowadzane ulotki z informacją i zaproszeniem na tę Eucharystię. Szczegóły dostępne są również na plakacie.