WIELKANOC – 1.04.2018r.

1. Naszym parafianom i gościom składamy życzenia zdrowych, pogodnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech radosne „Alleluja” będzie w tych dniach na naszych ustach i w naszym sercu, a Pan Jezus zmartwychwstały niech wprowadza do naszych serc światłość Wielkanocy.
  2. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na potrzeby Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego i Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
  3. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Modlitwy po wieczornej Mszy św.
  4. W środę i czwartek o godz. 19:00 próba dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  5. W I Piątek kwietnia adoracja Najświętszego Sakramentu od 9:30 do 18:00, spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  6. W I sobotę kwietnia spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o godz.8:00 – Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 – modlitwa różańcowa, o godz.9:00 – Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu w godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną.
  7. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego Ks. arcybiskup Marian Gołębiewski na mszy św. o godz. 18:00 udzieli sakrament bierzmowania naszej młodzieży.