NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 8.04.2018r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj o 15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego. Z modlitwą w godzinie Miłosierdzia Bożego związał Pan Jezus obietnice wszelkich łask. „W tej godzinie – powiedział – nie odmówię duszy niczego, która Mnie prosi przez mękę Moją”.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 18:00 Arcybiskup Marian Gołębiewski udzieli sakrament bierzmowania naszej młodzieży.
  3. W poniedziałek 9. kwietnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego (Dzień Świętości Życia), przeniesiony w tym roku z 25. marca, ze względu na obchody Wielkiego Tygodnia.
  4. W poniedziałek o godz. 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Parafialny kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.