Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 01.01.2021 r.

1. Na progu Nowego Roku składamy parafianom i wszystkim gościom życzenia obfitych łask Bożych na drogach Nowego 2021 Roku. Czynimy to słowami z Księgi Liczb: „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże! Niech Pan rozjaśni nad tobą swe oblicze, i niech będzie łaskawy dla ciebie! Niech Pan zwróci ku tobie swe oblicze i udzieli ci pokoju”.
  2. Spotkanie WŻR w sobotę, 8:30 – różaniec, 9:00 – Msza św. w int. WŻR, połączona ze zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W  niedzielę 3 stycznia ofiary złożone na tacę będą przeznaczone  na dalsze prace w naszym kościele.
  4. W tym roku ze względów epidemicznych musimy zrezygnować z dotychczasowych odwiedzin duszpasterskich, tradycyjnej kolędy. Tym razem będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic do naszego kościoła na Mszę św. W czasie tych Mszy św. odmówimy modlitwy z prośbą o błogosławieństwo domu, każda rodzina otrzyma poświeconą kredę oraz tekst modlitwy o poświęcenie domu. Prosimy o przyniesienie w pojemnikach wody, którą poświęcimy w czasie Mszy św. Gospodarza domu poprosimy o poświęcenie swego domu wodą święconą, odmówienie modlitwy i napisanie na drzwiach tradycyjnego znaku K+M+B 2021. W czasie tych Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na potrzeby naszej parafii, MWSD i naszej diecezji.

Grafik Kolędy podany jest na stronie internetowej parafii i w gablotach ogłoszeń.