II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03.01.2021r.

1. W środę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana w naszej tradycji uroczystością Trzech Króli. Msze św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła.
  2. We wtorek, 5 stycznia o godz.18:00 Msza św. w int. ADŚ.
  3. W czwartek. 7 stycznia o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh. Zmiana tajemnic po Mszy św.
  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W tym roku ze względów epidemicznych musimy zrezygnować z tradycyjnej kolędy. Będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic do naszego kościoła na Mszę św. o godz.18:00. W czasie tych mszy św. odmówimy modlitwę o błogosławieństwo domu, każda rodzina otrzyma poświęconą kredę oraz teks modlitwy o poświęcenie domu. Prosimy o przyniesienie w pojemnikach wodę, która poświęcimy w trakcie Mszy św. Gospodarze poprosimy o pokropienie swojego domu wodą świeconą, odmówienie modlitwy o błogosławieństwo domu i napisanie na drzwiach K+M+B 2021.