Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021r.

1. Niedziela Chrztu Pańskiego niech będzie przypomnieniem naszego własnego chrztu i wdzięczności Bogu za wszczepienie w Jezusa Chrystusa i włączenie do wspólnoty Kościoła.
  2. W sobotę, 16 stycznia, dzień skupienia dla LSO. Rozpocznie się o godz.10:00 Mszą św. w kościele.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w niedzielę 17 stycznia, na Mszy św. o godz.18:00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  5. W piątek 22 stycznia przyjedzie do naszej parafii firma szyjąca stroje dla dzieci I Komunijnych. Prosimy dzieci o przybycie do dolnej sali kościoła wg. następującego porządku: 17:00 – klasa 3a, 17:20 – klasa 3b, 17:40 – klasa 3c i dzieci spoza szkoły nr 91.
  1. W tym roku ze względów epidemicznych forma kolędy uległa zmianie. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic do kościoła na wspólna Mszę św. kolędową. W czasie tych mszy św. odmówimy modlitwy z prośbą o błogosławieństwo dla domu, każda rodzina otrzyma kredę. Prosimy o przyniesienie w pojemniku wody, którą poświęcimy. gospodarza domu poprosimy o pokropienie domu wodą święconą, napisanie na drzwiach K+M+B 2021. Ofiara złożona na tej mszy św., jak ta zwyczajna składana przy kolędzie przeznaczona będzie na prace przy upiększeniu naszego kościoła i cele diecezjalne.