III Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 25.01.2020r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia oddadzą się lekturze Pisma Świętego, mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Jutro, 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Natomiast w czwartek 28 stycznia, z racji wspomnienia św. Tomasza z Akwinu – patrona uczelni katolickich, święto Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
  3. W przedsionku kościoła są wyłożone ulotki informacyjne o działaniu grup domowych “New Pastoral”. Zachęcamy do zapoznania się z tą incjatywą.
  4. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD, np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na placu przykościelnym od strony zachodniej od dnia 1 lutego do dnia 4 lutego do godz.13:00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.
  5. Dzisiaj po mszy św. zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  6. Wchodzimy w ostatni tydzień Mszy św. kolędowych. W tym tygodniu zapraszamy do kościoła na godz.18:00 mieszkańców następujących ulic:25.01.- ul. Canaletta 2, 2a,3-101 (nr nieparzyste)
    26.01. -ul. Canaletta 6-30 (nr parzyste)
    27.01. – ul. Bacciarellego 1-41 (nr nieparzyste)
    28.01 – ul. Bacciarellego 43-95 (nr nieparzyste)