XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które jest sprawowane przez cały czerwiec o godz. 17:30.
  2. W poniedziałek 18. czerwca, przypada 68. rocznica święceń kapłańskich J. Em. Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza. Osobę Księdza Kardynała polecamy modlitwie naszych parafian.
  3. Z dniem 30. czerwca 2018r. Ks. Arcybiskup Metropolita Wrocławski odwołał ks. Mariusza Sobkowiaka ze stanowiska wikariusza naszej parafii i powołał go na stanowiska dyrektora administracyjnego PWT we Wrocławiu.
  4. Ks. Mariuszowi dziękujemy za dotychczasową posługę kapłańską w naszej parafii i życzymy błogosławieństwa Bożego na nowym odcinku pracy Kościoła Wrocławskiego. Msza św. w intencji ks. Mariusza będzie odprawiona w przyszłą niedzielę 24. czerwca o godz. 12:00.
  5. Od 1. września 2018r. nowym wikariuszem w naszej parafii został mianowany ks. Wojciech Borowski.
  6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.