X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018r.

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec o godz. 17:30.
  2. W sobotę 16. czerwca przypada 5. rocznica ingresu i przyjęcia posłannictwa Pasterza naszej Archidiecezji przez ks. Abpa Józefa Kupnego. Tego dnia Ks. Arcybiskup Metropolita będzie przewodniczył o godz. 11:00 w Katedrze wrocławskiej Mszy św. w ramach której, wraz z ludem Bożym będzie dziękował Bogu za wszelkie dobro, jakie w czasie jego posługi pasterskiej stało się udziałem Kościoła w naszej archidiecezji.
  3. W niedzielę 17. czerwca ks. neoprezbiter Wojciech Borowski, który w naszej parafii odbywał praktykę diakońską, o godz.12:00 odprawi Mszę św. prymicyjną i udzieli specjalnego błogosławieństwa.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  5. Z racji święta dziękczynienia dzisiaj po mszy św. zbiórka na rzecz budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która powstaje jako wotum wdzięczności narodu polskiego za dar odzyskanej niepodległości.