IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.06.2018r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będzie sprawowane w czerwcu o godz. 17:30.
  2. W poniedziałek, 4. czerwca o godz. 16:45 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia w dolnej sali kościoła.
  3. We wtorek 5. czerwca o godz. 16:45 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Boskiej Bolesnej, o godz. 18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła. Bardzo prosimy grupy modlitewne o przygotowanie tradycyjnych ołtarzy.
  5. W piątek, 8. czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W sobotę, 9 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która powstaje jako wotum narodu polskiego za dar niepodległości.
  8. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.