UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 27.05.2018r.

1. W czwartek 31. maja uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 12:00, 18:00, 21:00. Po Mszy św. o 9:00 udamy się w procesji eucharystycznej z Najświętszym Sakramentem ulicami naszego osiedla. Zakończenie procesji przy kościele Matki Bożej Pocieszenia. Prosimy o udekorowanie okien naszych mieszkań emblematami religijnymi, flagami.
  2. Zapraszamy dzieci komunijne, rocznicowe i wszystkie chętne do udziału w procesji Bożego Ciała. Szczególnie dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatków. Zwracamy się również z prośbą – zwłaszcza do działkowiczów – o dostarczenie kwiatów dla dzieci na procesję Bożego Ciała.
  3. W uroczystość Bożego Ciała 31. maja o godz.19:00 na pl. Wolności we Wrocławiu  rozpocznie sie koncert uwielbienia “wNieboGłosy”. Po uroczystych procesjach , które przejdą ulicami naszych parafii, organizatorzy zapraszają by spotkać się, wspólnie modlić i uwielbić Boga piękną muzyką.
  4. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, here’s some practical advice.
  5. W przyszłą niedzielę jako pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu a ofiary złożone na tace będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.