XXIII Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 04.09.2022r.

1. W sobotę, 10 września, ks. Biskup Jacek Kiciński przeprowadzi wizytację kanoniczną naszej parafii. Program wizytacji…
2. Rektor MWSD we Wrocławiu skierował do naszej parafii Michała Biernata, kleryka V roku MWSD na praktykę duszpasterską.
3. W poniedziałek, o godz.19:00 spotkanie Rady Parafialnej i liderów grup modlitewnych z naszej parafii.
4. We wtorek, 6 września o godz.17:15 Różaniec do 7 -iu Boleści MB Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w int ADŚ.
5. W środę, 7 września, o godz.19:00, spotkanie grupy synodalnej.
6. Msza św. dla LSO w czwartek o godz.18:00 – na rozpoczęcie roku formacyjnego.
7. Spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego w piątek, 9 września po mszy św. wieczornej.
8.Spotkanie organizacyjne dla osób które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowania, w przyszłą niedzielę, 11 września po Mszy św. o godz.18:00.
9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz Oliwii Kaczmarek, 4 letniego dziecka, ciężko chorego, które potrzebuje specjalistycznego leczenia w USA.