XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.08.2019r.

1.  Dzisiaj, 4. sierpnia, w naszym kościele jest adoracja wieczysta Najświętszego Sakramentu. Adoracja na każdej Mszy św. oraz od godz.13:00 do 18:00 w kaplicy adoracyjnej.
  2. W poniedziałek 5. sierpnia o godz. 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w int Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Stowarzyszenia.
  3. We wtorek 6. sierpnia o godz. 17:15 Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. Czcicieli Różańca św. zapraszamy na pielgrzymkę do Henrykowa. 17. sierpnia odbędzie się tam spotkanie wspólnot Różańcowych z naszej archidiecezji. Zapisy na pielgrzymkę po każdej mszy św. w zakrystii. Koszt pielgrzymki 50 zł.
  5. W środę, 7. sierpnia, tradycyjnie pragniemy zawieźć dary żywnościowe dla pielgrzymów zdążających na Jasną Górę. Artykuły żywnościowe i napoje prosimy składać w środę w przedsionku kościoła do godz. 15:00.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.