Nowy projektor w kościele

Drodzy parafianie!
W dniu dzisiejszym został zamontowany w naszym kościele nowy rzutnik do wyświetlania tekstów w czasie Mszy Świętych. Poprzedni miał blisko 10 lat i jak można było zauważyć w ostatnich tygodniach w ogóle nie nadawał się już do pracy. Nowy projektor cechuje się nowoczesną technologią i większą jasnością, litery są większe i wyraźne, stąd mamy nadzieję że będzie nam służył nawet w słoneczne dni!
Bardzo take a look dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zakupu i montażu nowego projektora.
Jednocześnie serdecznie zachęcam wszystkich parafian, aby na nowo aktywnie i z zapałem angażować się w śpiew podczas Mszy Świętych w naszym kościele, ponieważ jak dobrze wiemy “kto śpiewa- dwa razy się modli!”
Serdecznie pozdrawiam. Organista.