XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.07.2019r.

1. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXXIX Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, która 2. sierpnia wyrusza z katedry wrocławskiej. Pielgrzymom życzymy dobrej pogody, opieki Najświętszej Maryi Panny na trasie pielgrzymki.
  2. W I Piątek miesiąca sierpnia Spowiedź św. od 17:00 do 19:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:30 do 18:00.
  3. W I sobotę sierpnia spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o godz. 8:30 modlitwa różańcowa, o godz. 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańća połączona ze zmianą tajemnic różańcowych.
  4. W niedzielę 4. sierpnia w naszej parafii przypada adoracja wieczysta Najświętszego Sakramentu. Adoracja na każdej Mszy św. oraz od godz. 13:00 do 18:00. Zachęcamy, aby w tym szczególnym dniu znaleźć czas na indywidualne spotkanie z Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.
  5. Przypominamy, że w miesiącu lipcu i sierpniu nie są sprawowane Msze św. w niedzielę o godz. 11:00 a w dni powszednie o godz. 9:00. Spowiedź św. w dni powszednie na 15 min. przed Eucharystią a w niedziele podczas każdej Mszy św.