XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2019r.

1. W czwartek 25. lipca wspomnienie św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. Po Mszy św. wieczornej błogosławieństwo kierowców i poświęcenie samochodów i wszelkich pojazdów. Ofiary złożone w tym dniu będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXXIX Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, która 2. sierpnia wyrusza z Katedry Wrocławskiej.
  3. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.
  4. Kuria Metropolitalna Wrocławska informuje, iż z dniem 31 sierpnia 2019r. Ks. Igor Urban został odwołany ze stanowiska wikariusza parafialnego Parafii św. Faustyny we Wroclawiu-Biskupinie i został skierowany na dalsze studia specjalistyczne. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.12:00 podziękujemy ks. Igorowi na jego pełną poświęcenia posługę w naszej parafii. Jednocześnie Kuria informuje, iż z dniem 1. września 2019r. obowiązki wikariusza naszej parafii obejmie Antoni Ablam.
  5. W przedsionku kościoła zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.