XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.07.2019r.

1. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 11:00, a dni powszednie o godz. 9:00. Spowiedź św. 15 min przed Eucharystią.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXXIX Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, która 2. sierpnia wyrusza z katedry wrocławskiej. Zapisy w kancelarii i zakrystii po Mszy św.
  3. W sobotę 13. lipca po mszy św. wieczornej nabożeństwo Fatimskie.
  4. W niedzielę 14. lipca obchodzimy wspomnienie św. Henryka, Patrona Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza. Osobę Ks. Kardynała polecamy modlitwie naszych wiernych.
  5. Trwają prace przy malowaniu ławek i podestów w kościele. Zapraszamy do pomocy w tym dziele. Kontynuacja prac w poniedziałek od godz. 8:00.
  6. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na prace w naszym kościele.