XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019r.

1. W lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 11:00 a w dni powszednie o godz. 9:00. Spowiedź św. na 15 min. przed Eucharystią.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXXIX Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, która 2. sierpnia wyrusza z Katedry Wrocławskiej. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  3. W poniedziałek 1. lipca o godz. o 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  4. We wtorek 2. lipca o godz. 17:15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej, o 18:00 msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. W I Piątek lipca spowiedź św. od 17:00 do 19:00.
  6. W I sobotę lipca spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o 8:00 Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 Różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługa sakramentalną.
  7. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego (sprzęt AGD, RTV, np. pralki, komputery, telewizory). Zużyty sprzęt można składać na placu kościelnym od strony zachodniej – do wtorku 2. lipca do godz. 16:00.  Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
  8. Od poniedziałku chcemy przystąpić do malowania ławek w kościele. Osoby, które chciałyby pomóc w tym dziele, zapraszamy do pomocy. Początek prac jutro o godz. 8:00.