XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2019r.

1. W poniedziałek 24. czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
  2. W czwartek 27. czerwca, zakończenie tygodnia czci wobec Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 18:00 procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła. Na zakończenie błogosławieństwo wianków.
  3. W piątek 28 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.
  4. W sobotę 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  5. W niedzielę 30. czerwca o godz. 7:00 wyjazd pielgrzymów do Częstochowy. Zbiórka o godz. 6:40 na pętli tramwajowej przy ul. Olszewskiego.
  6. W wielu miastach w Polsce wprowadza się demoralizującą edukację seksualną wg standardów WHO, które przewidują przekazywanie dzieciom od przedszkola wiele demoralizujących treści. Po Mszy św. będzie można złożyć podpis pod projektem ustawy, która powstrzyma wprowadzenie tego typu zajęć do szkół. Aby podpisy były ważne potrzebny jest numer PESEL.
  7. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 11:00 w niedziele i o 9:00 w dni powszednie.