27 Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 08.10.2023r.

1. Jutro 9 października zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, przeżywać będziemy uroczystość 7. rocznicy poświęcenia naszego kościoła, którego dokonał ksiądz Arcybiskup Józef Kupny w Roku Miłosierdzia 9.10.2016r.
  2. W przyszłą niedzielę, 15 października, będziemy przeżywać XXIII Dzień Papieski pod hasłem “Jan Paweł II – Cywilizacja życia”, którego owocem jest Fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspomagająca stypendiami młodzież uzdolnioną ale pochodzącą z biednych rodzin. Po Mszy św. kwesta przez którą będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy pomnik wdzięczności św. Jana Pawła II. Niech udzielone w ten sposób wsparcie będzie wyrazem naszego budowania cywilizacji życia i miłości.
  3. W środę o godz.19:00 spotkanie grupy synodalnej.
  4. W piątek, 13 października, nabożeństwo różańcowe odbędzie się wyjątkowo po Mszy św. o godz.18:00 w czasie Nabożeństwa Fatimskiego.
  5. W sobotę, 14 października, o god.19:00 rozpoczęcie nauk przedmałżeńskich dla narzeczonych którzy planują zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego.
  6. Dzisiaj gościmy ks. Mariusz Krawca, Paulistę, posługującego na Ukrainie, we Lwowie. Po Mszy św. będzie można nabyć książki wydawane przez Wydawnictwo O. Paulistów.