IV Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 29.01.2023r.

1. W czwartek, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy na msze św. o godz.7:00, 9:00, 17:00, 18:0. Kolekta mszalna ze święta Ofiarowania Pańskiego przeznaczona jest na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych oraz Archidiecezjalny Ośrodek Adapcyjno-Opiekuńczy.

2. W sobotę, 4 lutego, Kościół Wrocławski będzie świętował 17 rocznicę konsekracji biskupiej swojego Metropolity,

Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego.

1. W Czwartek, o 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa

o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh.

1. W I Piątek lutego spowiedź św. od godz.16:00 do 19:00.

2. Spotkanie członków Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę

4 lutego. O godz.8:00 Godzinki NMP, o 8:30 modlitwa różańcowa,  9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, połączona ze zmianą tajemnic różańcowych.

1. Zakończyła się kolęda w naszej parafii. Dziękujemy tym wszystkim parafianom, przybyli na wspólną modlitwę do naszej świątyni. Dziękujemy również tym parafinom które nas zaprosiły do swoich domów na wspólną modlitwę i poświęcenie mieszkania. Dziękujemy za życzliwość, wspólną modlitwę, wielką otwartość i za  złożone ofiary, którymi wspomożemy naszą diecezję, MWSD i potrzeby naszej parafii.

2. Przed ołtarzem św. Faustyny jest do nabycia folder ilustrujący życie naszej parafii w roku 2022. Dobrowolne ofiary są przeznaczone na pokrycie kosztów druku folderu.

3. W piątek, 3lutego, na godz.10:00 zapraszamy chętnych do pomocy w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej w kościele.

4. Po Mszy św. zbiorka do puszek na rzecz pomocy dla klasztorów kontemplacyjnych w naszej archidiecezji.