II NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2017r.

1. Osoby z grup modlitewnych w przedsionku kościoła rozprowadzają opłatki wigilijne, świece Caritas. Dochód z opłatków przeznaczony jest na dalsze prace w naszym kościele, a ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  2. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. dr Bartosz Trojanowski.
  3. Tradycyjnie w II niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to dzieło składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona dziś przed kościołami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju.
  4. W przedsionku kościoła jest wyłożona prasa katolicka, grudniowy numer miesięcznika naszej archidiecezji Nowe Życie, który poświęcony jest głównie męczennikom XXI wieku.
  5. Za tydzień zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.