Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1.01.2017r.

1. Na progu Nowego Roku składamy parafianom i wszystkim gościom życzenia obfitych łask Bożych na drogach 2017 Roku. Czynimy to słowami z Księgi Liczb:„Niech Cię Pan błogosławi i strzeże! Niech Pan rozjaśni nad tobą swe oblicze,i niech będzie łaskawy dla ciebie! Niech Pan zwróci ku tobie swe oblicze i udzieli ci pokoju”.
  1. W poniedziałek 2. stycznia o godz. 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz. 18:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w dolnej sali kościoła.
  2. We wtorek 3. stycznia wyjątkowo o godz. 8:15 Różaniec do 7-Boleści Matki Bożej, o godz.9:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W piątek 6. stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego. Panie ze Wspólnoty Żywego Różańca będą rozprowadzały kredę i kadzidło. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na dalsze prace w kościele. W tym dniu o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej.
  4. W I sobotę miesiąca odwiedziny ludzi chorych i starszych z posługą sakramentalną w godzinach dopołudniowych.
  5. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca 7. stycznia. O godz. 8:30 modlitwa różańcowa a o godz.9:00 Msza św. w intencji wspólnoty.
  6. Od 2 stycznia rozpocznie się w naszej parafii kolęda czyli odwiedziny duszpasterskie kapłana w naszych domach. Plan kolędy dostępny jest tutaj.
  7. Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godz. 16:00, a w sobotę o godz. 15:00.
  8. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.