BOŻE NARODZENIE – 2016r.

1. Wszystkim parafianom i gościom składamy życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych miłości i ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Niech światło Chrystusa rozświetla wszelkie mroki codzienności, a wiara w Jego miłość i obecność wśród nas, niech będzie źródłem radości, pokoju i szczęścia.
  2. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego (z wyjątkiem Mszy św. o godz. 7:00 w pierwszy dzień świąt). Tradycyjnie taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na potrzeby Papieskiego Wydziału Teologicznego i Metropolitarnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  3. Składamy podziękowanie osobom z grup modlitewnych które rozprowadzały opłatki wigilijne i świece Caritas. Dziękujemy Czeladnikom św. Józefa, członkom Liturgicznej Służby Ołtarza i wszystkim, którzy pomagali w ustawianiu choinek, dekoracji świątecznej oraz szopki betlejemskiej.
  4. Kolęda – wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się 4. stycznia. Plan kolędy podany będzie w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.