IV Niedziela Adwentu

1. ogloszenia_0Osoby z grup modlitewnych w przedsionku kościoła rozprowadzają opłatki wigilijne.
  2. W sobotę Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego – najwspanialszy dzień i wieczór roku. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę Wigilii. Nie zaniedbujmy żadnego z tak czcigodnych zwyczajów i obrzędów wieczerzy i nocy wigilijnej. W chrześcijańskich domach przed rozpoczęciem wieczerzy należy przeczytać ewangeliczny opis narodzenia Chrystusa, odmówić wspólnie modlitwę, przełamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia. Zachęcamy do postu od pokarmów mięsnych i nie spożywania alkoholu.
  3. W Wigilię 24. grudnia, będzie odprawiona Msza św. rano o godz. 7:00 (Roratnia) i o godz. 9:00. Nie będzie Mszy św. o 18:00.
  4. Zapraszamy na Mszę św. Pasterską, która będzie sprawowana w Wigilią Uroczystości Narodzenia Pańskiego o godz. 22:00 i 24:00.
  5. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem – 25. grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.
  6. Dzisiaj po mszy św. zbiórka na parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.