XIV Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 04.07.2021 r.

1. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz.11:00, a dni powszednie o godz.9:00. Spowiedź św. w dni powszednie 15 min przed Eucharystią a w niedziele podczas Mszy św.
  2. We wtorek 6 lipca o godz.17:15 Różaniec do MB Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W przedsionku kościoła jest tzw. studnia słowa Bożego, pojemnik w którym są krótkie wersety z Pisma świętego, Dzienniczka siostry Faustyny. Zachęcamy do wzięcia karteczki i przeczytania i rozważenia tego co wyciągniemy ze studni słowa Bożego.
  4. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę w grupie 10, która wyruszy na trasę 7 sierpnia z Wierzbicy Górnej do Kluczborka. Po południu dojazd autokarem na Jasną Górę, powrót wieczorem do Wrocławia. Zapisy u o. Mariusza Mazurkiewicza w parafii MB Pocieszenia oo. reredemptorystów.
  5. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na prace w naszym kościele.