XVII Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 25.07.2021 r.

  1. W związku z przeżywanym we wspólnotach franciszkańskich świętem NMP Anielskiej jest możliwość uzyskania odpustu Porcjunkuli. Odpust ten można uzyskać od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia w kościołach parafialnych. Warunki uzyskania odpustu: – spowiedź i komunia św. – pobożne nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz oraz Wierzę w Boga, – dowolna modlitwa w intencjach papieża – Wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  2. Przypominamy że w miesiącu lipcu i sierpniu nie są sprawowane Msze św. w niedzielę o godz. 11:00 a w dni powszednie o godz.9:00. Spowiedź św. w dni powszednie na 15 min. przed Eucharystią a w niedziele podczas każdej Mszy św.
  3. W następną niedzielę jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  4. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa po  Mszy św. o godz.10:00, 12:00 i 18:00 błogosławieństwo kierowców i poświecenie samochodów i wszelkich pojazdów.
  5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej dla naszych braci i sióstr  poszkodowanych przez przechodzące przez Polskę i inne kraje Europy nawałnice.