5. Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 04.02.2024r.

1. W poniedziałek, 5 lutego, we wspomnienie św. Agaty, na Mszach św. błogosławieństwo chleba i wody.

2. W poniedziałek o godz.17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh. Po Mszy w. spotkanie wspólnoty na plebanii.

3. We wtorek o godz.17:15 różaniec do MB Bolesnej. O godz.18:00 Msza św. w int. ADŚ.

4. W niedzielę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszach zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

5. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele.

6. Przed ołtarzem św. Faustyny do nabycia Folder „U św. Faustyny” ilustrujący rok 2023 w życiu naszej parafii.

7. Dekanalne nauki przedmałżeńskie w parafii Świętej Rodziny odbędą się 1i 2 marca oraz 8 i 9 marca w salce Domu Parafialnego.

8. W czwartek, 29 lutego, o godz.19:00 rozpocznie się w parafii NMP Pocieszenia, przy ul Wittiga kurs przygotowujący do bierzmowania osoby dorosłe.

9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.