XXV Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 18.09.2022r.

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.

W środę o godz.19:00 spotkanie Grupy Synodalnej.

Spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego w piątek, 23 września, po Mszy św. wieczornej.

Wyjazd Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę. Zbiórka o godz.8:00 przed kościołem.

W sobotę, 24 września, dzień skupienia dla Grupy Wolontariatu Parafialnego.

W przyszłą niedzielę, 25 września, Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

W przyszłą niedzielę zbiórka na Radio Rodzina i TV Rodzina, katolickie media naszej archidiecezji.

W ubiegłą niedzielę na operację Oliwii Kaczmarek udało się zebrać 8465 zł,64 gr. Mama Oliwii pragnie podziękować wszystkim parafianom, którzy okazali serce dla jej córeczki Oliwii. Zebrana kwota pomoże w sfinansowaniu operacji Oliwii w USA. Jeśli ktoś chce śledzić losy Oliwii zapraszamy do odwiedzenia strony na facebooku „Oliwka Niezwykła”.

Dzisiaj na Mszy św. o godz.18:00 będziemy gościli

o. Antonio El Fehaliego, wikariusza generalnego Sayedt Talleh z Libanu, która to wspólnota otrzymała wsparcie finansowe także z naszej parafii.