XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.10.2018r.

1. Przeżywamy XVIII Dzień Papieski, które owocem jest Fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspomagająca stypendiami młodzież uzdolnioną, ale pochodzącą z biednych rodzin. Po Mszy św. kwesta, przez którą będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy pomnik wdzięczności św. Jana Pawła II.
  2. W piątek 19.X. wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika, Patrona Solidarności.
  3. Wspólnota Płomień Pański zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, która celebrowana będzie w piątek 19.X. o godz. 18:00 w kościele Świętej Rodziny.
  4. Centrum historii ZAJEZDNIA zaprasza na spotkanie w ramach cyklu “Świadkowie historii opowiadają Wrocław”. Gościem będzie prof. Wacław Leszczyński, który opowie o wydarzeniach października 1956 r. i swoich doświadczeniach powojennego Wrocławia. Wydarzenie odbędzie się 19 października o godz.16:30 w Muzeum Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 19:00.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.