XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10.2018r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy obchody Tygodnia Misyjnego w Kościele. Jest czas szczególnej modlitwy za misje i misjonarzy. Obecnie na różnych kontynentach pracuje ponad 2500 polskich misjonarzy. W przyszłą niedzielę będziemy mogli pośpieszyć im z pomocą materialną składając ofiary do puszek, które będą przeznaczone na ten cel.
  2. We wtorek 3. października o godz. 16:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
  3. W najbliższą sobotę 27. października zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na Bal Wszystkich Świętych, który rozpocznie się w naszym kościele o godz. 16:00 a następnie w korowodzie udamy się do szkoły podstawowej nr 91, gdzie przygotowane są różne atrakcje.
  4. Po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.