XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.10.2018r.

  1. W czwartek 1. listopada uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Na cmentarzu przy ul. Smętnej modlitwy za zmarłych rozpoczną się o godz. 15:00.
  2. W dniach 1. i 2. listopada można uzyskać odpust zupełny. Warunki są następujące: spowiedź św. i Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa “Ojcze nasz” i “Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencji Ojca Świętego i wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  3. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się w intencji zmarłych, zyskają odpust dla zmarłych w czyśćcu cierpiących. Odpust ten w dniach od 1. do 8. listopada jest zupełny a w inne dni cząstkowy.
  4. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.
  5. W I Piątek listopada okazja do spowiedzi św. od 15:00 do 19:00.
  6. W sobotę 3. listopada spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o godz. 8:00 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 – Różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu również odwiedziny ludzi chorych z posługą duszpasterską.
  7. Dzisiaj o godz. 19:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Imiona zmarłych prosimy wypisywać w I przypadku (mianowniku). Wypełnione kartki z zaznaczonym adresem prosimy składać do skarbony umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić poczynając od 5. listopada na nabożeństwie o godz. 17:15.