XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2017r.

1. Przeżywamy Tydzień Misyjny w Kościele. Jest to czas szczególnej modlitwy za misje i za misjonarzy szczególnie polskich misjonarzy, których obecnie pracuje na całym świecie 2055. Po Mszy św. będziemy zbierali do puszek ofiary na pomoc dla polskich misjonarzy.ogloszenia_0
  2. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy podawać imiona zmarłych w I przypadku (w mianowniku) oraz podać adres zamieszkania. Wypominki prosimy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Najświętszej Maryi Panny. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlili w miesiącu listopadzie o godz.17:15 wg grafiku który podamy w przyszłą niedzielę.
  3. Caritas wrocławska i pelplińska rozpoczęły akcję “Rozpal Ciepło Bożego Narodzenia w domach poszkodowanych przez nawałnice”. W chwili obecnej wielu rodzinom poszkodowanym przez sierpniowe nawałnice udało się zabezpieczyć dach nad głową, zabraknie im jednak środków na ogrzanie domów zimą. Sami nie są w stanie udźwignąć ciężaru jaki przyniósł im żywioł natury. Dlatego pragniemy im pośpieszyć z pomocą. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć po Mszach się ofiarę przeznaczoną na ten cel.