XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA –8.10.2017R.

1. Przeżywamy XVII DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!. Po każdej Mszy św. jest przeprowadzana zbiórka na fundusz stypendialny dla najbiedniejszej a uzdolnionej młodzieży w naszym społeczeństwie.
  2. W poniedziałek 9. października przeżywać będziemy 1. rocznicę konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18:00, której przewodniczyć będzie ks. bp Marek Mendyk z diecezji legnickiej. Będziemy dziękować Panu Bogu za dar konsekracji naszej świątyni. Szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Ks. Biskup poświęci różańce dla nich przeznaczone.
  3. W środę 11. października o godz.6:00 wyjazd pielgrzymów na Jasną Górę.
  4. W piątek 13. października nabożeństwo różańcowe będzie wyjątkowo po wieczornej Mszy św. połączone z nabożeństwem Fatimskim, które kończy Rok Fatimski w związku z 100. rocznicą objawień Najświętszej Maryi Panny w Fatimie. Otrzymaliśmy od kustosza sanktuarium fatimskiego relikwie św. Franciszka i św. Hiacynty.
  5. W sobotę 14. października o godz. 6:00 z katedry wrocławskiej wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy, a w niedzielę 15. października uroczystości ku czci św. Jadwigi Śląskiej, Głównej patronki naszej Archidiecezji.
  6. W sobotę 14. października wyjazd pielgrzymów do Tyńca Małego o godz. 9:15.
  7. Jest nowy numer miesięcznika Nowe Życie.