XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10.2017r.

  1. W środę 1. listopada uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Mszogloszenia_0e św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Na cmentarzu przy ul. Smętnej modlitwy za zmarłych rozpoczną się o godz. 15:00.
  2. W dniach 1. i 2. listopada można uzyskać odpust zupełny. Warunki są następujące: spowiedź św. i Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa: Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencji Ojca Świętego i wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  3. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się w intencji zmarłych, zyskają odpust dla zmarłych w czyśćcu cierpiących. Odpust ten w dniach od 1. do 8. listopada jest zupełny, a w inne dni cząstkowy.
  4. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.
  5. Po Mszy św. zbiórka na rzecz akcji organizowanej przez Caritas pt. “Rozpal Ciepło Bożego Narodzenia w domach poszkodowanych przez nawałnice”.
  6. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Imiona zmarłych prosimy wypisywać w I przypadku (mianowniku). Wypełnione kartki z zaznaczonym adresem prosimy składać do skarbony umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić poczynając od  2. listopada na nabożeństwie o godz.17:15. Plan wypominków dostępny jest tutaj.