4 Niedziela Adwentu B – Ogłoszenia parafialne – 24.12.2023r.

1. W tym roku Wigilia Narodzenia Pańskiego przypada w IV niedzielę adwentu. Msze św. dzisiaj o godz.7:00, 8:30, 10:00, 11:00, 12:00. Nie będzie Mszy św. o godz.18:00 i 21:00. Zapraszamy na Mszę św. Pasterską o godz.22:00 i 24:00. Zachęcamy wiernych do zachowania dzisiaj wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych za względu na wyjątkowy charakter tego dnia w Polsce.
2. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem 25 grudnia nie będzie Mszy św. o godz.7:00.
3. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne i sianko na stół wigilijny. Dobrowolne ofiary z opłatków są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
4. W styczniu rozpoczniemy tradycyjną wizytę duszpasterską – Kolędę. Prosimy, aby osoby, które chciałyby zaprosić księdza, aby pobłogosławił mieszkanie, wypełniły karty zgłoszeniowe, które są rozłożone na ławkach i złożyły je do skarbony umieszczonej przy ołtarzu św. Faustyny. Można także przekazać zaproszenie ustnie w zakrystii, czy w kancelarii, bądź telefonicznie czy mailowo. Będzie również możliwość uczestniczenia w Mszach św. z indywidualnym błogosławieństwem kolędowym. Grafik wizyty kolędowej podany jest w gablotach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na PKŻ, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożony dar.