V Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 05.02.2023r.

1. W sobotę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Msze św. o godz.7:00, 9:00,18:00. Na Mszy św. o godz.9:00 i 18;00 zostanie udzielony sakrament chorych.
  2. Spotkanie malej grupy domowej „New Pastoral” we wtorek o godz.19:00.
  3. W każdy wtorek o godz.17:15 różaniec do MB Bolesnej. W każdy czwartek o godz.17:15 różaniec do Krwi Chrystusa.
  4. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele.
  5. Przed ołtarzem św. Faustyny do nabycia film DVD „ Papież rodem z Bawarii” w cenie 15 zł. Film przybliża życie zmarłego Papieża Benedykta XVI. Jest również do nabycia folder „ U św. Faustyny”.
  6. Od września tego roku we Wrocławiu rozpocznie pracę Akademickie Liceum Ogólnokształcące NURT. Rodziców i kandydatów do liceum zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 9 lutego, w czwartek o godz.18:00, na ul. Pautscha 9.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.