Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej -16.10.2016

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA-Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej – 16.10.2016R.

1. ogloszeniaparafialneNa ławkach są rozmieszczone kartki wypominkowe. Prosimy na kartkach wypisywać imiona zmarłych w 1. przypadku (mianowniku) oraz podać adres zamieszkania (ulicę i numer domu). Wypełnione kartki należy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się w miesiącu listopadzie o godz. 17:30.
  3. W Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Jest to czas szczególnej modlitwy za misje i misjonarzy. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz misji. Naszymi ofiarami pośpieszymy z pomocą polskim misjonarzom pracującym w ubogich krajach.
  4. W środę 19.X. wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika, Patrona Solidarności, a w sobotę 22. października wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy w tych dniach na Mszę św. o godz. 18:00, gdzie dziękować będziemy Bogu za dar wyniesienia do chwały ołtarzy Ojca  Świętego Jana Pawła II i ks. Jerzego Popiełuszki.
  5. W środę po wieczornej Mszy św., spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego, zapraszamy wszystkich którzy chcą poznać “Dzienniczek” i życie naszej Patronki.
  6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.18:00 zapisy dla kandydatów do bierzmowania (uczniowie III kl. gimnazjum).
  8. . Chórzyści rozprowadzają płytę Msza św. o św. Faustynie. Cena 10 zł.
  9. Nowe numery prasy katolickiej są do nabycia w przedsionku kościoła.