XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2016r.

ogloszeniaparafialne1.Przeżywamy Tydzień Misyjny w Kościele. Jest to czas szczególnej modlitwy za misje i za misjonarzy szczególnie polskich misjonarzy, których obecnie pracuje na całym świecie 2055. Po Mszy św. będziemy zbierali do puszek ofiary na pomoc dla polskich misjonarzy.

1. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy podawać imiona zmarłych w I przypadku (w mianowniku) oraz podać adres zamieszkania. Wypominki prosimy składać do skarbowy umieszczonej przed ołtarzem Najświętszej Maryi Panny. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlili w miesiącu listopadzie o godz.17:15 wg. grafiku który podamy w przyszłą niedzielę.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy wspólnotom parafialnym i rodzinom które złożyły dar serca dla naszego kościoła z racji konsekracji naszej świątyni:
    1. Wspólnocie Bożego Miłosierdzia – Relikwiarz bł. ks. Michała Sopoćki,
    2. Wspólnota Żywego Różańca – złoty ornat wykonany przez siostry karmelitanki,
    3. Chór “Faustinum” i Odnowa w Duchu Świętym – pulpit do miejsca przewodniczenia,
    4. Domowy Kościół – Zacheuszki + lampki oliwne
    5. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa i Apostolstwo Dobrej Śmierci – dwa nakrycia na ołtarz,
    6. Czeladnicy św. Józefa – świecznik przed ołtarzem Matki Bożej
    7. Rodzina Jerzego i  i Anieli Wojnarowiczów – witraż św. brata Alberta
    8. Rodzina Wiesławy i Piotra Napierałów – materiał tapicerski na ławki.

Wszystkim dobrodziejom naszego kościoła składamy wyrazy serdecznego podziękowania!

1. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć film z konsekracji naszego kościoła.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 18:00 zapisy kandydatów do bierzmowania.