OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020R.

1. Przeżywamy XX Dzień Papieski, którego owocem jest Fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspomagająca stypendiami młodzież uzdolnioną ale pochodzącą z biednych rodzin. Po Mszy św. kwesta przez którą będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy pomnik wdzięczności św. Jana Pawła II.
2. We wtorek, 13 października nabożeństwo różańcowe odbędzie się wyjątkowo po Mszy św. o godz.18:00 w czasie Nabożeństwa Fatimskiego.
3. Dzisiaj o godz.19:00 spotkanie Parafialnej Grupy Wolontariatu. Gościem będzie P. Anna Podwika – Wrocławski Wolontariusz Roku, która opowie o swej działalności. Zachęcamy do przyjścia nowe osoby, które chciałyby pomagać innym.
4. W piątek, 16 października, uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej.
5. Za tydzień, 18 października po Mszy św. o godz.18:00, spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.