OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020R

1. Przeżywamy Tydzień Misyjny w Kościele. Jest to czas szczególnej modlitwy za misje i za misjonarzy, szczególnie polskich misjonarzy, których obecnie pracuje na całym świecie ponad 2000. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali do puszek ofiary na pomoc dla polskich misjonarzy.
2. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy podawać imiona zmarłych w I przypadku (w mianowniku) oraz podać adres zamieszkania. Wypominki prosimy składać do skarbowy umieszczonej przed ołtarzem NMP. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlili w miesiącu listopadzie o godz.17:15 wg. grafiku który podamy w przyszłą niedzielę.
3. Spotkania grupy ” Z Maryją za rękę” w poniedziałek o godz.17:00.
4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dzisiaj po Mszy św.godz.18:00.
5. W poniedziałek, 19 października wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Otrzymaliśmy jego relikwie I stopnia (krew męczennika). Na Mszy św. o godz.18:00 uroczyste wprowadzenie jego relikwii do naszego kościoła.
6. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środy października jest sprawowana podczas nabożeństwa różańcowego.
8. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać.