OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA –4.10.2020

1. W poniedziałek, 5 października, nasza parafia przeżywa odpust ku czci św. Faustyny, naszej Patronki. Msza św. odpustowa będzie sprawowana o godz.18:00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. dr Bolesław Orłowski – Oficjał Metropolitalnego Sądu Duchowego Archidiecezji Wrocławskiej. Od godz.9:00 do 18;00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz.15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
2. W przyszłą niedzielę, 11 października, Kościół w Polsce po raz 20 będzie obchodził Dzień Papieski, w tym roku pod hasłem “TOTUS TUUS”. Przypada on w roku stulecia urodzin św. Jana Pawła II. Po każdej Mszy św. kwesta na rzecz Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która jest żywym pomnikiem wdzięczności dla św. Jana Pawła II. W tym dniu na Mszach św. dopołudniowych będziemy gościli Rektora MWSD we Wrocławiu, ks.dr Kacpra Radzkiego.
3. W piątek, 9 października przypada 4 rocznica konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18:00 w czasie której będziemy dziękować Panu Bogu za dar naszego kościoła.
4. We wtorek, 6 października grupa młodzieży z naszej parafii przyjmie w kościele Świętej Rodziny sakrament bierzmowania na Mszy św. o godz.18:00.
5. We wtorek, 6 października, o godz.16:45 Różaniec do
MB Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w int. ADŚ.
6. Jest nowy numer miesięcznika Nowe Życie, poświęcony głównie modlitwie różańcowej. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.