XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15. lipca 2018 r.

1. W czasie wakacji nie będą sprawowane Msze św. w niedzielę o godz. 1100 i w dni powszednie o godz. 900. Sakrament Pokuty i Pojednania: w niedzielę, w czasie każdej mszy św. a w dni powszednie – 15 minut przed Eucharystią.
  2. Zachęcamy do udziału w codziennych Mszach św. Rozpoczynajmy dzień Eucharystią!
  3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej
  4. W piątek obchodzimy Uroczystość bł. Czesława prezbitera, patrona Wrocławia.
  5. W Zakrystii można zapisać się na Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę , która wyruszy 2. sierpnia z Archikatedry Wrocławskiej. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.pielgrzymka.pl.
  6. Darem modlitwy otaczamy Solenizantów i Jubilatów. Wypoczywającym życzymy odnowienia sił fizycznych i duchowych, a Zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.
  7. Wspólnota Płomień Pański serdecznie zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Św. Jacka w Legnicy – w sobotę 21. lipca. W tym Sanktuarium w 2013 roku miało miejsce Wydarzenie mające znamiona Cudu Eucharystycznego. Informacje o zapisach są dostępne na stronie internetowej wspólnoty www.plomienpanski.pl. Wyjazd 21. lipca spod kościoła p.w. Świętej Rodziny o godz. 8.30 rano, a powrót do Wrocławia planowany jest ok. godz. 15.20.