XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.07.2018r.

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz.11:00 a w dni powszednie o godz. 9:00. Spowiedź św. na 15 min. przed Eucharystią.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXXVIII Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, która 2. sierpnia wyrusza z Katedry Wrocławskiej. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  3. W poniedziałek 2. lipca o godz. o 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  4. We wtorek 3. lipca o godz. 17:15 Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej Bolesnej, o 18:00 msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. W miesiącu lipcu, sierpniu i wrześniu w każdy poniedziałek o godz .17:15 Koronka do Krwi Chrystusa a w każdy wtorek także o 17:15 Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej Bolesnej. Zapraszamy naszych parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy.
  6. W I Piątek lipca spowiedź św. od 17:00 do 19:00.
  7. W I sobotę lipca spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o 8:00 Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 Różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.
  8. W piątek i sobotę odwiedziny ludzi chorych z posługa sakramentalną.
  9. W przyszłą niedzielę 8 lipca będziemy gościli w naszej parafii Grupę Ewangelizacyjną “Claret Gospel” z Wybrzeża Kości Słoniowej.
  10. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.