XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.09.2018r.

1. Przez cały miesiąc październik nabożeństwo różańcowe o godz. 17:15.
  2. W poniedziałek (1.X.) o godz. 16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  3. We wtorek (2.X.) o godz. 16:30 Różaniec Apostolstwa Dobrej Śmierci, o godz.18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W piątek 5. października odpust ku czci św. Faustyny, naszej Patronki. Zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz.18:00. Spowiedź św. od 15:00 do 19:00.
  5. W sobotę 6. października o godz.8:00 Godzinki do Najświętszej Maryi Panny, o godz.8:30 Różaniec, o godz. 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańća. W godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną.
  6. W przyszłą niedzielę 7. października o godz.17:15 w czasie nabożeństwa różańcowego poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  7. W niedzielę 7. października o godz.19:00 rozpoczęcie cyklu koncertów zatytułowanych “Kameralnie u św. Faustyny”. Zapraszamy do wysłuchania koncertu międzynarodowej klasy duetu skrzypcowo-akordeonowego Vio-Dion-Duo. który tworzą muzycy związani z Akademią Muzyczną w Gdańsku i Bydgoszczy. Szczegóły dotyczące koncertu i całego cyklu dostępne są na plakatach i parafialnej stronie internetowej.