XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA –7.10.2018r.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przezywali XVIII DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa. Po każdej Mszy św. jest przeprowadzana zbiórka na fundusz stypendialny dla najbiedniejszej a uzdolnionej młodzieży w naszym społeczeństwie.
  2. We wtorek 9. października przeżywać będziemy 2. rocznicę konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18:00. Będziemy dziękować Panu Bogu za dar konsekracji naszej świątyni. Po Mszy św. zapraszamy na wspólną agapę do dolnej sali kościoła. Prosimy o przygotowanie ciast a my zapewniamy kawę, herbatę, napoje.
  3. W sobotę 13. października nabożeństwo różańcowe będzie wyjątkowo po wieczornej Mszy św. połączone z nabożeństwem Fatimskim.
  4. W sobotę 13. października o godz.6:00 z Katedry Wrocławskiej wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Nie ma zapisów, należy dołączyć się do dowolnej grupy pielgrzymkowej. Zakończenie pielgrzymki Mszą św. w Trzebnicy o godz. 16:30 przy ołtarzu polowym.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 14. października o godz. 19:00.
  6. Dzisiaj o godz.19:00 rozpoczęcie cyklu koncertów pt. “Kameralnie u św. Faustyny”. Wystąpi duet skrzypcowo-akordeonowy Vio-Dion-Duo z Akademii Muzycznej z Bydgoszczy.