I Niedziela Wielkiego Postu A – Ogłoszenia parafialne – 26.02.2023r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 9:30, 17:00(dla dzieci), 18:30.W niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
  2. W II Niedzielę Wielkiego Postu, 5 marca, przypada niedziela AD GENTES, która jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po mszy św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla polskich misjonarzy posługujących w krajach misyjnych.
  3. Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSKO  zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi w Salezjańskiej Szkole Podstawowej we wtorek, 7 marca od godz.17:00, a w Liceum Salezjańskim w sobotę 11 marca w godzinach od 10:00 do 14:00.
  4. Cykl katechez przygotowujących narzeczonych do sakramentu małżeństwa rozpocznie się 28 lutego  w parafii NMP Matki Pocieszenia przy ul. Wittiga.
  5. W następną niedzielę, jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  6. Dzisiaj Niedziela Hospicyjna. Po Mszy św. zbiórka  na rzecz pomocy wrocławskim hospicjom.