5. Niedziela Wielkiego Postu B – Ogłoszenia parafialne – 17.03.2024r.

1. Z niedzielą dzisiejszą wchodzimy w ostatni okres Wielkiego Postu – w czas Męki Pańskiej. Rozpoczynamy ten czas rekolekcjami wielkopostnymi, które prowadzi ks. prof. Rafał Kowalski, Prorektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
  2. We wtorek, 19 marca uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W tym dniu przypada święto patronalne
  3. Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego oraz 8 rocznica konsekracji biskupiej ks. Biskupa Jacka Kicińskiego.
  4. 19 marca na Mszy św. o godz.18:00 modlimy się w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. W najbliższy piątek, 22 marca, zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.9:30. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 17:00 i 19:00. Natomiast wieczorem o godz.19:00 rozpocznie się Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla od kościoła Świętej Rodziny do kościoła św. Faustyny.
  6. Próba liturgiczna dla osób przygotowujących się do bierzmowania,24 marca po Mszy św. o godz. 18:00.
  7. Parafialna Grupa Wolontariatu organizuje w Niedzielę Palmową kiermasz świąteczny. Szczegóły na plakatach w gablocie ogłoszeń.
  8. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać za złożone ofiary.