2. Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 14.01.2024r.

1. W środę, 17 stycznia, dzień Judaizmu w Kościele katolickim.
2. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Jest to czas szczególnej modlitwy o zjednoczenie wszystkich wyznawców Chrystusa.
3. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
4. W dniach od 2 do 9 marca parafia Świętej Rodziny organizuje pielgrzymkę na Maltę, śladami św. Pawła. Szczegółowy program i zapisy w parafii Świętej Rodziny.
5. Trwa kolęda, odwiedziny duszpasterskie w naszych domach. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic do kościoła na godz.18:00, na wspólną Mszę św. kolędową. Istnieje też możliwość indywidualnego zaproszenia kapłana do naszego domu na wspólna modlitwę i poświęcenie mieszkania.
W tym tygodniu Msze św. kolędowe wg. następującego grafiku…